top of page
 • Detoks Nedir?
  Vücudunuzun sağlıksız beslenmesi, düzensiz beslenme, alkol, sigara, hava kirliliği, içtiğiniz sağlıksız içecekler vücudunuzda ödem, yağ ve toksinlerin birikmesine neden olur bu durum sizi olumsuz etkiler, stres, uyku düzensizliği, şişkinlik, kilo alma ve halsizlik yapar. Detoks programı yaptığınızda vücudunuzun gerekli olan besin ve mineralleri alarak alkali dengenizi düzenlersiniz. Böylelikle hücreleriniz yenilenir, bağışıklık sisteminiz kuvvetlenir, sindirim sisteminiz kuvvetlenir ve metabolizmanız hızlanır. Vücudunuzdan toksinleri atar, ödem ve yağ atar böylelikle kendinizi tazelenmiş ve varsa fazla kilolarınızı verdiğinizi fark edip hafiflediğinizi his edersiniz.
 • Cold Press Nedir?
  Coldpress makinaların en kalitelileri Amerika’dadır ve bizde Amerika’dan getirdiğimiz coldpress makinası diğer slow juicer makinalar ile kıyaslanmaz çünkü tonlarca basınç ile meyve sebzenin tek seferde tüm vitamin ve minerallerini alarak posasından ayırır. Bu işlem Coldpress adı verilen makine ile ancak mümkündür. Resimde gördüğünüz gibi hidrolik presleme ile sadece meyve sebzenin suyunu çıkarmaktadır. Böylece tüm içeceklerimiz 72 saat boyunca tazeliklerini, vitamin ve minerallerini korurlar.
 • Detoks Yapınca Zayıflar mıyım?
  Detoks sıvı beslenme programıyla zayıflamak isteyenler çok fazla çünkü sağlıklı beslenerek kilo vermeyi hedeflediklerinden bu şekilde sadece sebze meyve ile toksinlerden ödemlerden ve yağlardan arınmak mümkün. Çünkü düşük kalorili olan ürünler ortalama bir insan vücudunun alması gereken günlük kalori miktarından daha az ve metabolizmanızın çok hızlı çalışması sık sık tuvalete giderek ödem ve yağ atmanızdan kurtulmanızı sağlar.
 • Detoks Yapsam Kaç Kilo Veririm?
  Tabi bu sizin kaç günlük paketi ne sıklıkla kullandığınıza bağlıdır. Boy, kilo, yağ ve ödemlerinizin vücudunuzda ne kadar olduğuna ve metabolizmanızın nasıl çalıştığına bağlı olarak kullandığınız kaç günlük detoks paketi ise ona göre 100 gram ile 4 kiloya kadar vermeniz mümkündür.
 • 1 Günlük Detoks Yapsam Kilo Verebilir miyim?
  Bir günlük detoks paketi sizin alkali dengenizi düzenler, metabolizmanızı güçlendirir, toksinlerden ödemlerden ve yağ oranınızdan az da olsa kurtulmanızı sağlar. 1 günlük detoks programını haftada 1 gün olarak alırsanız kilo vermenizi düzenli kullanımınızda ve hazır işlenmiş gıdalardan uzak durarak bol lifli bakliyat ve sebze yemeklerini tercih ederek kilo verdiğinizi göreceksiniz.
 • 2 ve 3 Günlük Detoks Yapsam Kaç Kilo Veririm?
  Bu programlarda kilo vermeniz sizin kilonuza boyunuza göre değişiklik gösterir. Ödem ve Yağ oranınız ila metabolizmanızın nasıl çalıştığına da bağlı olarak 250 gram ila 4 kilo arasında kilo verebilirsiniz. Düzenli olarak ayda 1 veya 2 defa 2 günlük detoks yaptığınızda forma girmeye sağlıklı beslenerek girdiğinizi enerjik oluşunuz hayata daha mutlu bakışınızla ve kıyafetlerin bollaştığını hafiflediğinizi görerek fark edeceksiniz.
 • Hamileyim Detoks Yapabilir miyim?
  Hamile kalmadan önce toksinlerinizden arınmak için detoks yapmayı tavsiye ediyoruz. Bu süreçte hamile iseniz DOKTOR kontrolünde yapılabilir ama uzun süreli detoks yapılmasını tavsiye etmiyoruz. Hamilelik veya belirtileri var ise satın almadan önce lütfen bizimle iletişime geçin. Destek Hattı:05321138191
 • Emziriyorum Detoks Yapabilir miyim?
  Emziren annelerin 6. ayından sonra detoks yapmasını tavsiye ediyoruz.
 • Şeker Hastasıyım Detoks Yapabilir miyim?
  Doktor ve bilgimiz dahilinde sizin için özel programlar hazırlayarak insülin direncine yönelik detoks programları yapılabilir. Destek Hattı:05321138191
 • İşim Çıktı Siparişimi İptal Etmek İstiyorum?
  3 iş günü öncesi bizi arayarak bildirirseniz vereceğiniz İban numarasına para iadeniz gerçekleşir. 3 iş günü geçtiyse iptal işlemini kabul etmiyoruz sadece ileri tarihe ürününüzün teslimatını erteliyoruz.
 • Kimler Detoks Yapmamalıdır ?
  Kan sulandırıcı kullananlar, şeker hastaları, kronik hastalıkları olanlar, hamileler, emziren anneler, büyüme çağında olan çocuklar. Bunların dışında başka çeşitli rahatsızlığı ve hastalığı olanlar da kesinlikle doktorlarına danışmadan detoks yapmamalıdır.
 • Detoks Paketleri Neden Buz Dolabında Durmalı?
  Ürünler çok taze olduğundan soğuk zincir bozulmaması gerekir, 72 saat boyunca da tazeliklerini vitamin ve minerallerini korurlar.
 • Detoks Yapmadan Bir Gün Önce Nasıl Beslenmeliyim?
  Hayvansal gıdalardan, hazır gıdalardan, fast food, alkol ve 1 bardaktan fazla çay,kahve de içmeyin. Detoks yaptığınız sürenin en etkili olması için sebze, meyve, bakliyat ve bol su ile beslenmeye özen gösterin.
 • Detoks Yaptıktan Sonraki Gün Nasıl Beslenmeliyim?
  Sebze, bakliyat ve lifli yemekler, salata, sebze çorbası ve bol su içerek sağlıklı gıdaları tüketmenizi öneriyoruz.
 • İlk Defa Detoks Yapmak İstiyorum Bilgi Verir misiniz?
  İlk defa detoks yapacak olanlar için 1 günlük detoks başlangıç paketini deneyebilirsiniz. Biz 2 veya 3 günlük arınmayı tavsiye ediyoruz çünkü vücudunuza en etkili faydalı bakımı daha uzun süreli detoks yaparak görebilirsiniz.
 • Detoks Yaparken Ne Yiyebilirim?
  Detoks süresince sadece paketinizin içindekileri tavsiye etsek de illa bir şeyler çiğnemem gerek diyorsanız tuzsuz sebze çorbası için veya bol yeşillikli salata tuzsuz sadece az zeytin yağlı olarak tükete bilirsiniz.
 • Detoks Yaparken Ne İçebilirim?
  Bol bol su için, yeşil çay, beyaz çay ve diğer bitki çaylarını istediğiniz kadar şekersiz olarak tüketebilirsiniz. Vücudunuzdaki kafeini de arındırdığımız için kahve içememeye dikkat ediniz eğer tercih ettiğiniz pakette kahve yoksa ve illa kahve içmek istiyorum diyorsanız şekersiz 1 küçük boy fincan Türk kahvesi içebilirsiniz.
 • Antibiyotik veya İlaç Kullanırken Detoks Yapabilir miyim?
  Antibiyotik veya düzenli olarak bir ilaç kullanımınız varsa önce doktorunuza danışın onay alırsanız detoks yapın. Detoks sırasında baş ağrınız olursa bu durum sizin vücudunuzun çok hızlı detoks yaptığının bir göstergesidir. Hemen ağrı kesici içmek yerine önce bol bol su için eğer ağrı devam ediyorsa ve içtiğiniz bir ağrı kesici varsa tabi içebilirsiniz.
 • Detoks Yaparken Hangi Sıraya Göre İçeceğim?
  Paketlerinizin içinde kullanma talimatını gönderiyoruz, ürünlerin hepsinin üzerinde numaralar yazmaktadır ve numara sırasına göre başlayarak tükete bilirsiniz. Her paketi diyetisyenlerimiz özenle hazırlamıştır bu yüzden kapak numaralarına göre tüketmeye özen gösteriniz.
 • Glütensiz Besleniyorum Zararı Olur mu?
  Julife ürünleri glütensiz ürünlerdir, tamamen taze ve doğaldır.
 • Çocuklar İçin Julife’ın Ürünlerinin Faydası Var mı?
  Julife ürünlerinde meyve ve sebze suları olan içeceklerimiz sizin sağlığınıza faydası olacağı gibi çocuğunuzun ek gıda olarak içirerek faydalı besin ve mineralleri almasını sağlarsınız. Çocuklar gelişim süresinde oldukları için kesinlikle detoks yaptırılmamalıdır. Onlara ek gıda olarak içmelerini sağlayabilirsiniz. Kimi çocuklar sebze yemeklerini sevmez kimi çocuklar meyve sevmez ama Julife tüm ürünler seçeneğini tıklayınız oradan kendi paketimi hazırlamak istiyorum seçeneğini seçtiğinizde çocuğunuz için tüm ürünlere göz atarak onun sağlığı için bir seçim yapabilirsiniz.
 • Cam Şişe Yerine Neden Pilastik Şişe Kullanılıyor?
  BPA içermeyen tek kullanımlık geri dönüşümlü sağlıklı olan şişeleri tercih ediyoruz. Asıl tercih etmemizin sebebi kargo aşamasında kırılmamasıdır, sizde dışarı çıktığınızda çantanıza atıp rahatlıkla dışarıda bile detoks yapmaya devam edebilirsiniz. Şişelerimiz 3 gün içinde ürünlerimiz durduğu için insan sağlığını tehdit etmediğini bilmenizi ister, bunun için endişeniz olmasın.
 • Sağlıklı Yaşam Nedir?
  Kaliteli ve sağlıklı beslenmek, spor yapmak, uyku düzeni, düzenli olarak tempolu yürüyüşü hayatınızda dikkat ederseniz sağlıklı ve kaliteli bir yaşamın içinde olmuş olursunuz. Böylelikle de hastalıklara karşı vücudunuz daha güçlü olur, yaşlanmanız daha yavaşlar ve kendinizi çok enerjik mutlu his edersiniz.
 • Doğal Olarak Zayıflamak Kilo Vermek İstiyorum?
  Ameliyatla kiloları aldırmak çok risklidir, sonrasında kullanılan ilaçlar da sağlığınızı olumsuz etkiler. Julife ürünleri sizi sağlığınız için kaliteli ve sağlıklı beslenmenizi sağlayarak kilo vermenizi sağlar. Tüm ürünlerimiz iyi tarım yapan üreticilerden alınarak tesisimize gelir ve organize olan işini iyi yapan kaliteli ekip ile hazırlanarak yapılır. Siz zamanla kilo aldığınız için düzenli sağlıklı beslenerek zamanla kilo verirsiniz. Bunun için Julife’a abone olun ürünlerimizi düzenli olarak kullanın sizin sağlıklı olarak zayıflamanıza kilo vermenize yardımcı olalım
 • İnsan Vücudu Neden Detoks Yapmaya İhtiyaç Duysun ki! Zaten Detoks Yapmıyor?
  İnsan bedeni her gün düzenli olarak organları arınma gerçekleştirir ama bu arındırma şehir ortamında yaşayanlar için sağlıksız ve düzensiz beslenenler için çok yavaş çalıştığından ödem, yağ ve toksinlerin birikmesine sebep olmaktadır. Julife sizin vücudunuzun detoks süresini hızlandırmasına ve arınmanıza yardımcı olmaktadır.
 • Ödemlerimden Nasıl Kurtulurum ?
  Ödemlerinizden kurtulmak için detoks paketlerimizi düzenli olarak kullanarak ödemlerinizden vücudunuzdaki şişkinliklerde kurtulabilirsiniz.
 • Vegan Beslenmek Nedir?
  Kısacası hayvansal gıda tüketmeyenlerdir, buna bal, süt, yumurta, hayvan sütü ile yapılan peynirler de dahil hiçbir hayvansal ürünü tüketmeden beslenenler Vegan beslenenlerdir. Ülkemizde çok fazla hayvansal gıda içerikli ürünler vardır kimi insan vücuduna zararlıdır ama farkında olmadan tüketmeye devam ediyordur. Bunun için doktorunuza baş vurarak alerjisi olduğunuz gıdaları öğrenin böylelikle vücudunuzun kaliteli ve sağlıklı beslenmesini sağlayarak yaşam kalitenizi artırmış olursunuz.
 • Çiğ Beslenmek Nedir?
  Tüm sebze ve meyveleri ham haliyle tüketmektir. Çiğ beslenmenin çok faydası vardır en bilinen özeliklerinden besin ve mineral ve vitaminlerin hepsini almanızı sağlar. Böylelikle sağlıklı beslenmiş olursunuz.
 • Ürünler Kaç Gün Dayanıyor?
  Ürünlerin üzerinde son kullanma tarihi yazmaktadır. Detoks paketleri 3 gün tazeliklerini vitamin ve minerallerini korurlar.
 • Tuvalette Çıktım Kırmızı Sıvı Gördüm Bu Nedir?
  Bu muhtemelen Ju Kırmızı kullandığınız içindir. Eğer endişeleniyorsanız bu durumun sizin için kan olduğunu düşünüyorsanız detoksu bırakıp doktorunuza gidiniz.
 • Siparişim Ne Zaman Gelir?
  Seçtiğiniz tarihte gelir ama ulaşımı etkileyen hava şartları veya doğal afet durumlarında siparişiniz istediğiniz gün gelmezse mutlaka bizi arayınız. Siparişiniz istediğiniz saatler arasında gelmesi sadece İstanbul için kurye ile mümkündür. İstanbul dışından sipariş vermişseniz sabah 8:30 ile 18:00 arasıdır.
 • Ödemeyi Nasıl Yapmam Gerekiyor?
  Web sitemizden sepete eklediğiniz ürünler için olan fiyatı kredi kartı veya bankamatik kartınız ile ödeyebilirsiniz.
 • Sipariş Teslimatı Zamanında Verdiğim Adreste Değildim Teslim Alamadım Ne Yapmam Gerekiyor?
  Eğer kargocumuz geldiyse mutlaka verdiğiniz adrese geldiğini not bırakarak size bildirecektir. Kargo şirketinin şubesinden o gün teslim alabilirsiniz. Ancak o gün için teslim almazsanız ürün bize geri gelir ve siz tekrar 20 TL kapıda ödeyerek siparişinizi isteyebilirsiniz. Not önemli bilgi eğer siz bize 2 gün sonra haber veriyorsanız size tekrar ürün gönderemeyiz bu bizim sorumluluğumuzdan çıkar.
 • Siparişimin Tarihini Değiştire Biliyorum mu?
  Bunun için bizi 1 iş günü öncesinde arayarak haber vermeniz gerekiyor.
 • Adres Değişikliği Yapmak İstiyorum ?
  Bunun için bizi 1 iş günü öncesinde arayarak haber vermeniz gerekiyor.
 • Detoks Sonrası Nasıl Beslenmeliyim?
  Detoks sonrası için 2 günlük diyet paketimiz tercih edebilirsiniz. Diyet paketi sonrası da hafif gıdaları tercih ederiz. Örneğin; sebze çorbası, zeytinyağlı yemekler, tahıllı gıdalar, salata ve baklagiller.
bottom of page