top of page

Lütfen aşağıdaki şart ve koşulları dikkatlice okuyunuz. Aryes Gıda L.T.D Ş.T.İ (Julife)’den verdiğiniz sipariş ile birlikte aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Bu beyan www.julife.com.tr ürünler’inin Kullanım, İptal etme, Sipariş ve Ödeme ve Gizlilik politikasını içerir. www.julife.com.tr web sitesini ziyaretçi sözleşmesini kabul ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Sözleşme Tarihi: Satıcının web sitesi üzerindeki süreç ve alıcının işlemleri doğrultusunda; sipariş kaydının oluşturulduğu tarih, sözleşme tarihi olarak geçerli sayılacaktır.

Sipariş ve ödeme:

 1. Sipariş vermek için alınan kişisel bilgileriniz yalnızca hizmete yönelik alınmakta ve saklanmakta, üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

 2. Detoks programı başlangıç tarihinin, en erken ödemenin tahsilatından 1 iş günü sonrası, en geç ise 1 ay içinde olması gerekir. Julife kendi takdiri ile yeni siparişleri kabul etmeme hakkına sahiptir.

 3. Sipariş verdiğinizde teyit için e-posta alacaksınız. Bu e-posta geldiğinde siparişi, teslimat tarihi ve adresini, farklıysa fatura adresini kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Eğer teyit e-postası almazsanız, Julife’ı arayıp siparişi teyit etmek yine sizin sorumluluğunuzdadır.

 4. Fiyatlarımız önceden bildirmeksizin değişebilir. Ödemesi yapılmış siparişler için ek ödeme istenmez.

 5. Ödemelerinizi kredi kartı veya havale ile gerçekleştirebilirsiniz. Julife’a kayıt olduğunuzda siparişinizin toplam tutarı, teslimat tarihinden 3 iş günü öncesinde saat 16:30’a kadar tahsil edilir. Bu süre içinde ücret tahsil edilemez, eksik tahsil edilir ya da güncel ödeme şeklinden farklı bir yöntem ile ödenir ise, Julif siparişi iptal etme veya değiştirme hakkına sahiptir.

 6. Teslimat ve fatura adresleriniz farklı ise sipariş sırasında sistemde bildiriniz. Paketleriniz size fatura ile teslim edilir. İrsaliyeli fatura imzalanmadan teslimat gerçekleşmez.

 7. Kapıda ödeme yapmak isteyenler önce telefonla teyid alınarak siparişleri geçilir. Telefon numaranızın ve adres bilgilerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Aksi taktirde siparişinz kapıda ödeme yapmak istediğiniz için kargo şirketi size teslimat yapmadıysa kargo şirketimizin şubesinden kendiniz almalısınız veya kargo şirketini arayarak tekrar teslimat isterseniz ek ücreti ödemekle siz sorumlusunuzdur.

Sevkiyat/Teslimat Prosedürü

Sevkiyat:

Sipariş onayı mailinin gönderilmesiyle birlikte, ürün/ürünler satıcının anlaşmalı olduğu kargo Şirketine verilir.

Teslimat:

Ürün/ürünler satıcının anlaşmalı olduğu kargo ile alıcının adresine teslim edilecektir. Teslimat süresi, Sipariş onayı mailinin gönderilmesinden ve sözleşmenin kurulmasından itibaren 30 gündür. Alıcıya önceden yazılı olarak veya bir sürekli veri taşıyıcısıyla bildirilmek koşuluyla bu süre en fazla on gün uzatılabilir. 

 1. Ürünler, Kargo şirketlerinin adres teslimatı yapmadığı bölgelere telefon ihbarlı olarak gönderilir.

 2. Kargo Şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde sarkma olabilir. Bu sarkmalardan dolayı alıcı satıcıya herhangi bir sorumluluk yükleyemez. Ürün, Alıcı’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya Alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden satıcı sorumlu değildir. Belirtilen günler içeriğinde ürün/ürünler müşteriye ulaşmadıysa teslimat problemleri müşteri hizmetlerine info@julife.com.tr e-mail adresi kullanılmak sureti ile derhal bildirilmelidir.

 3. Zarar görmüş paket durumunda; Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak Kargo Şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer Kargo Şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı alıcıda vardır. Paket alıcı tarafından teslim alındıktan sonra Kargo Şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda satıcı müşteri hizmetlerine bildirilmelidir. 

Fikri Mülkiyet Haklarına İlişkin Uyanlar

 1. www.julife.com.tr sitesinin tüm hakları, Aryes Gıda L.T.D Ş.T.İ aittir. Site içeriğindeki tüm malzeme, veri, içerik, bilgi veya materyallar uluslararası telif haklan ve fikri mülkiyet kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, slogan, sayfa düzeni veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup Aryes Gıda L.T.D Ş.T.İ ‘nin yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme, veri, içerik, bilgi veya materyallari kısmen veya tamamen değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, dağıtılamaz, ya da satılamaz. Tüm bunlara ek olarak, Julif logosunun kopyalanması, çoğaltılması, basılması, dağıtılması da ayrıca yasaktır.julife.com.tr de yer alan yazı, görüntü, doküman, fotoğraf, resim vb materyalleri julife.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz. İndirmenize site tarafından izin verilen dosyalan bilgisayarınıza çekebilir fakat çoğaltamaz veya yayınlayamazsınız. Bu sayfalardaki herhangi bir bilgi ya da materyalin kısmen kopyalanması ya da basılması ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaç için mümkündür.

 2. “Julife” tescilli olarak bizim markamızın adıdır ve bu isim başka bir amaçla kullanılamaz.

 3. Web sitesine ve alt yapısına hiçbir şekilde müdahale edilemez.

İhtilaflerin Halli İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflerde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. Yürürlük Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.

Taraflar: Aryes Gıda L.T.D Ş.T.İ – Siz
Email: info@julife.com.tr 
Adres: Batı Mah. Palmiye Sok. No:8/A Pendik/İstanbul

İletişim: (0216) 317 80 40

bottom of page