top of page

Lütfen aşağıdaki şart ve koşulları dikkatlice okuyunuz. Aryes Gıda L.T.D Ş.T.İ (Julife)’den verdiğiniz sipariş ile birlikte aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Bu beyan www.julife.com.tr ürünler’inin Kullanım, İptal etme, Sipariş ve Ödeme ve Gizlilik politikasını içerir. www.julife.com.tr web sitesini ziyaretçi sözleşmesini kabul ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Sözleşme Tarihi: Satıcının web sitesi üzerindeki süreç ve alıcının işlemleri doğrultusunda; sipariş kaydının oluşturulduğu tarih, sözleşme tarihi olarak geçerli sayılacaktır.

 1. Julife ürünleri, kapakları açıldıktan sonra soğukluğunu kaybetmeden tüketilmelidir. Açıldıktan sonra buzdolabında bekletilmelidir. Uygun koşullarda (0 – 4*C) saklanan ürünler 72 saat kadar tazeliğini korur.Ürünler teslimattan sonra 72 saat içinde tüketilmelidir. Bu süre zarfında açılmış ve ya soğukta tutulmayan ürünlerin ömrü kısalır.Yukarıda belirtilen şartlarda muhafaza edilmeyen ürünler bozulma riski taşımakta ve Julife bunların sorumluluğunu almamaktadır.

 1. Julif ürünleri işlenmemiş, pastörize edilmemiş, katkı maddesiz olarak süt, bal, bitki, sebze ve meyvelerle soğuk sıkım yöntemiyle sıkıp, şişeleyip soğuk halde size ulaştırıyoruz. Alkali sularımızı geliştirmiş olduğımız formülüzde sebze, bitki ve meyvelerle tamamen doğal besinlerle hazırlamaktayız.Şişeler teslim alındığı andan içme anına kadar buzdolabı soğukluğunda ve kapakları kapalı olarak muhafaza edilmelidir. Size teslim edilen Julife içeceklerinin teslimattan sonra soğukluğunu korumak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

 1. Tüm ürünler vejeteryanlar için uygundur.

 2. Julife’ın hastalık, rahatsızlık durumlarını tedavi etme amacı yoktur.

 3. Düzenli ilaç kullananlar veya herhangi başka bir rahatsızlığı olanlar medikal kurum ve kişilere danışmadan detoks yapmamalıdır.

 4. Julife, ürünlerin kullanımı sonucu doğabilecek bir sağlık problemi veya ürünün işe yaramadığını iddia edildiği durumlardan julife sorumlu değildir.Julife ilaç değildir. Julife süt, bal, bitki, sebze ve meyve sularından oluşan doğal gıdalardır. Tüketiciye rahatsızlık veren gıdaların sorumluluğu tüketiciye aittir.

 1. Alerjilerinizi sipariş sırasında sizden iletmenizi istiyoruz. Alerjisi olan kişinin rahatsızlığını bildirmediği durumlarda oluşabilecek rahatsızlıklardan julife sorumlu değildir.

 2. www.julife.com.tr sayfasındaki bilgilerin hepsi bilgilendirme içindir. Bu bilgiler halka açık diğer kaynaklarda bulunabilen, Julife’a öznel olmayan bilgilerdir.

KULLANIM

 1. Julife’ları üretmek için sağlık açısından hijyenik ve özel koşullarda hazırlanmaktadır. Ürünlerimiz kolilere girdiğinde bakteri oluşumunu minimuma indirmek amacı ile soğutularak paketlenir ve teslimat anına kadar soğuk zincirle gelir. Şişeler teslim alındığı andan içme anına kadar buzdolabında 0 ila 4 derecede kapakları açılmadan muhafaza edilmelidir. Soğuk zincir ile size teslim edilen Julife içeceklerinin teslimattan sonra soğukluğunu korumak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

 2. Julife Cold Press Detoks, Ju Kinoa Salata, Ju Chia Puding, Ju Kinoa Salatası açıldıktan sonra yarım saat ila 1 saat içinde tüketilmelidir. Ju Enerji Topu ürünümüz açıldıkan sonra da dolapta dursa gün içinde tüketilmelidir.

 3. Julife üretim tesisinden çıkan hiçbir üründe koruyucu katkı maddeleri kullanılmadığından tüm ürünler teslimattan sonra 3 gün içinde tüketilmelidir.

 4. Julife ürünleri başka hiçbir madde ile karıştırılmamalı ve olduğu gibi soğuk olarak tüketilmelidir. Ürünlerin içine başka bir şey katılması sonucu olacak bozulmalardan Julife sorumlu değildir.

 5. Yukarıda belirtilen şartlarda muhafaza edilmeyen ürünler bozulma veya patlama riski taşımakta ve Julife bunların sorumluluğunu almamaktadır.

 

ÜRÜNLER

 1. Julife kendi takdiri ile ürünlerinin kalori değerlerini (+/- 20) değiştirerek her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir. İçeriklerde herhangi bir değişiklik yapıldığı takdirde, bu değişiklik www.julife.com.tr web sitesinde veya teslimat paketinin içinde belirtilecektir.

 2. Eğer herhangi bir hastalık, rahatsızlık, alerjiniz ya da bu konuda bir endişeniz var ise, Julife ürünleri bu tip özel durumlar göz önünde bulundurulmadan hazırlandığından, sipariş vermeden önce doktorunuza danışmak sizin sorumluluğunuzdur. Alerjilerinizi sipariş sırasında Julife’a bildirmek yine sizin sorumluluğunuzdadır. Böyle bir durumda alerjiniz olan ürünü Julife’ın uygun gördüğü başka bir ürünle değiştirecektir.

 3. Julife hastalık, rahatsızlık veya özel beslenmeye yönelik bir çalışma yapmamaktadır.

 4. Hamilelerin, 18 yaş altındaki çocukların, diyabet hastalarının, kan sulandırıcı kullananların cleanse programlarını uygulamaları uygun değildir, sipariş verilmesi durumda sorumluluk Julife’a ait değildir.

 5. Düzenli ilaç kullananlar veya herhangi başka bir rahatsızlığı olanlar doktorlarına danışmadan cleanse programlarını uygulamamalıdır.

 6. Julife, ürünlerin kullanımı sonucu karşılaşılabilecek herhangi bir sağlık problemi veya beklenilen hedefe ulaşamamanın sorumluluğuna sahip değildir.

 7. julife.com.tr sayfasındaki bilgilerin hepsi bilgilendirme amaçlıdır. Ne bu bilgiler ne de Julife ürünleri tedavi etme veya kilo verdirme amacı taşımamaktadır. Bizim ürünlerimiz tamamen sizlerin vücudunuzu arındırmanıza yardımcı olmaktadır.

İhtilaflerin Halli İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflerde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. Yürürlük Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir. 

Taraflar: Aryes Gıda L.T.D Ş.T.İ – Siz
Email: info@julife.com.tr 
Adres: Batı Mah. Palmiye Sok. No:8/A Pendik/İstanbul

İletişim: (0216) 317 80 40

bottom of page