top of page

Lütfen aşağıdaki şart ve koşulları dikkatlice okuyunuz. Aryes Gıda L.T.D Ş.T.İ (Julife)’den verdiğiniz sipariş ile birlikte aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Bu beyan www.julife.com.tr ürünler’inin Kullanım, İptal etme, Sipariş ve Ödeme ve Gizlilik politikasını içerir. www.julife.com.tr web sitesini ziyaretçi sözleşmesini kabul ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Sözleşme Tarihi: Satıcının web sitesi üzerindeki süreç ve alıcının işlemleri doğrultusunda; sipariş kaydının oluşturulduğu tarih, sözleşme tarihi olarak geçerli sayılacaktır.

Fikri Mülkiyet Haklarına İlişkin Uyanlar

  1. www.julife.com.tr sitesinin tüm hakları, Aryes Gıda L.T.D Ş.T.İ aittir. Site içeriğindeki tüm malzeme, veri, içerik, bilgi veya materyallar uluslararası telif haklan ve fikri mülkiyet kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, slogan, sayfa düzeni veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup Aryes Gıda L.T.D Ş.T.İ ‘nin yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme, veri, içerik, bilgi veya materyallari kısmen veya tamamen değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, dağıtılamaz, ya da satılamaz. Tüm bunlara ek olarak, Julif logosunun kopyalanması, çoğaltılması, basılması, dağıtılması da ayrıca yasaktır.julife.com.tr de yer alan yazı, görüntü, doküman, fotoğraf, resim vb materyalleri julife.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz. İndirmenize site tarafından izin verilen dosyalan bilgisayarınıza çekebilir fakat çoğaltamaz veya yayınlayamazsınız. Bu sayfalardaki herhangi bir bilgi ya da materyalin kısmen kopyalanması ya da basılması ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaç için mümkündür.

  2. “Julife” tescilli olarak bizim markamızın adıdır ve bu isim başka bir amaçla kullanılamaz.

  3. Web sitesine ve alt yapısına hiçbir şekilde müdahale edilemez.

  4. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, Julife ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Bilgilerinizin tümü sizin izninizle alınır. Bilgileriniz asla başka kurum ve kişilerle paylaşılmaz.

  5. Şirketimiz, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Ödemenizi kredi kartı ile gerçekleştirmek için kredi kartınızın numarası, son kullanma tarihi ve CSV numarasına ihtiyaç duyarız. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde Julife tarafından saklanmamaktadır.

  6. Kargo, fatura bilgileri veya bir ürünü satın almak veya kargo etmek için sağlamış olan diğer bilgiler; websitemiz üzerinden yapılan yazışmalar, geri bildirimler ve Julife’a gönderilen mesajlar hiç kimseyle veya kurumla paylaşılmaz.

İhtilaflerin Halli İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflerde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. Yürürlük Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.

 

 

Taraflar: Aryes Gıda L.T.D Ş.T.İ – Siz
Email: info@julife.com.tr
Adres: Batı Mah. Palmiye sok. No:8/A Pendik/İstanbul

İletişim: (0216) 317 80 40

bottom of page