Julife Hakkında

Vücudunuza İhtiyacı Olanı Verin

Julife ürünleri ile sağlıklı beslenerek hızlı kilo verebilir, yenilenmiş ve hafiflemiş hissiyle kendinizi mutlu hisedebilirsiniz.
Julife detoks paketlerinin zengin antioksidan içeriği; vücudunuzdaki zararlı toksinlerden kurtulmaya yardımcı olmakla birlikte, vücudunuzu tazeleyip size enerji verir. Boy, kilo ve yaş skalanızla orantılı olarak iki günlük ve üç günlük detoks programına uyarak kısa sürede 3 kiloya kadar zayıflayabilirsiniz.
Julife detoks ürünleri cold press yöntemiyle elde edildiği için sebze ve meyvelerin besin değerlerinde kayıp olmaz ayrıca içeriğinde hiçbir katkı madde olmamasından dolayı sipariş üzerine taze taze hazırlanıp paketlenerek en kısa sürede elinize ulaşması sağlanır. Detaylı bilgiyi sipariş verdiğiniz paket içeriğindeki kullanma talimatımızda bulabilirsiniz.
İnternet sayfamızda ürünlerimizi inceleyebilir kolayca sipariş verebilirsiniz. Türkiye’nin her noktasına teslimatımız vardır.
Aklınıza takılan her türlü soru ve görüşleriniz için 7/24 canlı hizmet desteği sunan müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.
Ayrıca gerek resmi internet sayfamızdan gerekse sosyal medyadan bizi takip ederek kampanyalardan haberdar olabilir ve sipariş verebilirsiniz.
Şuan sağlınız için bir sipariş vererek kendinize iyilik yapabilirsiniz.
Sloganımızda da dediğimiz gibi ”sağlıklı yaşamak sizin elinizde”
Sağlıkla kalın ve bizi takip etmeye devam edin…

Julife İle Her Şey Çok Kolay

 

Kendine uygun Julife ürününü seç > sepete ekle > siparişini oluştur. Güvenli bir şekilde İYZİCO ile online olarak ödemeni gerçekleştir.

Sipariş verirken adres bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun. İletişim bilgilerinizi tam doldurun. Bu şekilde herhangi bir aksilik yaşandığında sizinle hemen iletişime geçebiliriz.

Julife ürününüz kargoya verildiğinde iletişim formundaki cep telefonu numarasına bir kargo takip numarası gelir. Bu şekilde paketinizin durumunu inceleyebilirsiniz.

Julife ürününüzü teslim aldığınızda, tazeliğini korumak amaçlı hemen buzdolabina yerleştirin.Kullanma klavuzunu dikkatlice okuyunuz. Kapakların üzerlerindeki numara sayısına göre tüketiniz.

Julife Detoks Paketleri


1 Günlük Başlangıç Paketleri

2 Günlük Yağ Yakımı Paketi

2 Günlük Detoks Paketi

Kendine Göre En Doğru Detoks Paketini Seç


  18-4040 Üzeri

  EvetHayır

  EvetHayır

  2 Günlük Diyet Paketi (500 ml)

  2 Günlük Diyet Paketi

  2 Günlük Diyet Paketi (500 ml.)

  500,00   2 Günlük Ödem Atma Paketi ( 500 ML. )

  2 Günlük Detoks Paketleri

  İki Günlük Ödem Atma Paketi (500ml)

  450,00 

  EvetHayır

  EvetHayır

  EvetHayır

  2 Günlük Mega Paketi ( 500 ML. )

  2 Günlük Vegan Paket (500 ml)

  2 Günlük Vegan Paketi

  2 Günlük Vegan Paket (500 ml)

  460,00 

  EvetHayır

  Bizi Takip Edebilirsiniz